Iesaiņojam vissaldāko dāvanu.

Oriģinālā iepakojumā šokolādes tāfelīte pārtop neparastā dāvanā! Lūk, vairākas idejas, kā pašam interesanti iesaiņot šokolādi dažādiem dāvanas saņēmējiem.

Inteliģenta izskata dāvana, pagatavota no veca flaneļa krekla un rotāta ar tauriņu – hipsters būs sajūsmā!

Sokolade flanelis

Draudzene novērtēs šo iesaiņojumu, jo – vai ir kas labāks par ziediem un šokolādi? Iesaiņo šokolādi melnā kreppapīrā, bet zem lentītes paliec apakšā ziedu pušķīti. Turklāt, ziedi turpinās priecēt acis – tos var ielikt vāzē.   

Sokolade ar ziediem

Par dāvaniņu komiksa iesaiņojumā priecāsies gan lielie, gan mazie! Iesaiņo šokolādes tāfelīti krāsainā papīrā, kas izgriezts no žurnāla, un, lai padarītu to vēl jautrāku, apsien ar punktotu vai rūtainu lentīti.

Sokolade ar komiksu

Vai atceries laikus, kad iepriecināji savus vecākus un  vecvecākus ar saviem zīmējumiem un gleznojumiem? Uzdāvini viņiem šokolādi, kas ietīta paša apgleznotā papīrā! Atgriezies bērnībā un ļauj vaļu fantāzijai!

Sokolade ar zimejumu

Šokolāde, iesaiņota kartē, varot pamodināt vēlmi ceļot…Ja zini šokolādes saņēmēja sapņu zemi, ietin šokolādi tās vietas kartē! 

Sokolade ar karti

Tiem, kas mīl vienkāršību – ietin šokolādi vienkrāsainā papīrā, apsien ar elegantu lentu un izdekorē ar pieskaņotu dabasskatu fotogrāfiju.

Sokolade ar foto

Vaska papīru var pārvērst burvīgā iesaiņojumā, apsienot tam apkārt spīdīgu satīna lentīti. Pie paciņas pielīmē Ziemassvētku garšvielas, piemēram, kanēļa standziņas kā dekorus.

Sokolade ar kanela standzinam

Kurš teicis, ka Ziemassvētku dāvanai jābūt tradicionālajā zaļajā vai sarkanajā krāsā? Mākslas mīļotājs novērtēs dāvaniņu, iepakotu melnā papīrā ar rozā krāsas triepieniem. Dāvanu apsien ar striķīti, uz kura uzvērtas melnas, pūkainas bumbiņas. Ļoti unikāli!

Sokolade ar orignalu iesainojumu 

Mīlīgs iesaiņojums pasteļtoņos romantiskas mākslas mīļotājam. Iesaiņo šokolādi maigu krāsu dāvanu papīrā un zem pieskaņotas bantītes paliec apakšā vēdeklī salocītas mūzikas notis. Voilà!

Sokolade ar notim

Šī dāvaniņa tiem, kas mīl jūru, atgriezīs domas par vasaru. Iesaiņo šokolādi jūras zilā zīdpapīrā, apsien ar lenti burgundieša krāsā un sasien jūrnieka cienīgā mezglā. Ja vēlies, dekorē vēl ar papīra enkuru.

Sokolade ar enkuru

Šis dāvanu iesaiņojums uzlabos omu! Izmantojot stampiņu vai švammīti ar akrila vai guaša krāsām sapunkto baltu papīru. Dekorē šo jautro dāvaniņu ar krāsainu lentīšu pušķi! 

Sokolade ar krasam