Patērētāji uzskata, ka Karl Fazer piena šokolāde ir svarīgākais Fazer zīmola atspoguļojums. Tās attiecības ar patērētājiem paaudžu laikā ir kļuvušas spēcīgas un īpašas. Karl Fazer zīmols daudzus gadus pēc kārtas tika novērtēts kā Somijas visaugstāk novērtētais (avots: ikgadējais zīmola vērtēšanas pētījums, ko veica žurnāls Markkinointi & Mainonta un tirgus izpētes uzņēmums Taloustutkimus).

Karl Fazer šokolāde saldina ikdienas dzīvi ar unikāli bagāto un samtaini maigo garšu. Īstā somu šokolāde ir slavena ar savu izcilo garšu, rūpīgi atlasītajām augstas kvalitātes sastāvdaļām un Fazer zilo iesaiņojumu.

Karl Fazer, pazīstams arī kā Fazer Blue, ir daļa no Somijas kultūras mantojuma. Ikoniskā Fazer piena šokolāde pirmo reizi parādījās 1922. gadā tās slavenajā zilajā iepakojumā, kas simbolizē tīru Somijas dabu. Tā ir šokolāde, ar kuru daudzi somi ir izauguši un kļuvuši par šokolādes cienītājiem.

Karl Fazer šokolāde ir izgatavota Somijā no rūpīgi atlasītām dabīgām sastāvdaļām. Karl Fazer garšas noslēpums slēpjas bagātīgā un izcilajā augstākās kvalitātes izejvielu kombinācijā: svaigā pienā, cukurā, kakao masā un kakao sviestā. Karl Fazer šokolādes recepte tika iegūta kā rezultāts laipnam žestam, un līdz šai dienai šokolāde tiek pagatavota pēc oriģinālās receptes.

Izcilai garšai ir krāsa un tā ir zilā.