Mēs esam sociāli atbildīgi. 

Sociālā atbildība - viens no Fazer darbības stūrakmeņiem.

Fazer korporatīvā sociālā atbildība balstās uz uzņēmuma pamatvērtībām: klients, kvalitātes izcilība un komandas gars, un ir pamats uzņēmuma ilgtspējīgai attīstībai.

Sociālā atbildība aptver:
- ražošanu, kas organizēta, lai nepiesārņotu apkārtējo vidi,
- efektīvu resursu izmantošanu un sakārtotus ražošanas procesus;
- rūpes par darbiniekiem, nodrošinot drošus un labus darba apstākļus, apmācības kvalifikācijas paaugstināšanai, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, dotētas pusdienas un transports
- sociālu un labdarības projektu atbalsts.

 Atbalsts mazturīgajiem un aktīvam dzīvesveidam

Kopš uzņēmuma pirmsākumiem ar savu produkciju esam atbalstījuši un atbalstām dažādu nevalstisku organizāciju rīkotus labdarības projektus un attīstības projektus bērniem. Mūsu nozīmīgākais projekts ir ilglaicīgā sadarbība ar Ogres, Ķeguma, Lielvārdes un Ikšķiles novada sociālajiem dienestiem, lai mūsu maizīti saņemtu tie, kam tā visvairāk vajadzīga - novadu maznodrošinātiem pensionāriem. Ar mūsu maizīti atbalstām arī Latvijas Sarkanā krusta patversmi „Gaiziņš. bērnu aktivitāšu centru „Ligzdiņa” Smiltenē, „Kraukļa fondu”, kas palīdz daudzbērnu ģimenēm u.c. organizācijas. Mūsu atbalstu saņem arī SOS Bērnu ciemati Valmierā un Īslīcē.
Fazer atbalsta bērnu un jauniešu sporta aktivitātes Ogres novadā, studentu organizētus projektus, kas veicina veselīgu dzīvesveidu.