Mūsu vērtības pasaka mums un citiem, kam mēs ticam Fazer: kā mēs darām lietas, kā mēs strādājam kopā, kā mēs saskaramies ar citiem. Vērtības veido pamatu mūsu kultūrai Fazer uzņēmumā un mūsu nākotnes panākumus.2020. gadā mēs savas vērtības saskaņojām ar Fazer zīmola solījumu - Ziemeļu brīvība, Patiesas attiecības un Bezbailīgs radošums -, lai mums visiem dotu iespēju katru dienu radīt īstu Ziemeļu maģiju. Tas mums palīdz ierindot patērētāju pirmajā vietā un iesaistīties tajā, ko mēs darām.

FAZER VĒRTĪBAS:

Ziemeļu brīvība

Esi un kļūsti par to, ko patiesi vēlies. Esi godīgs un iedvesmo citus darīt to pašu.

Mēs balstāmies uz vērtībām, kas iestājas par vienlīdzību, pieņemšanu un atbalstīšanu. Mēs rūpējamies viens par otru gan kā indivīdi, gan kā sabiedrība kopumā.

Patiesas attiecības

Esi labs pasaulei, kurā dzīvo. Dod priekšroku tādām izvēlēm, kas sniegs labu tev, apkārtējiem un pasaulei.

Mēs atbalstām patiesas un godīgas attiecības. Mēs esam patiesi un atklāti un vienmēr pirmajā vietā mums ir klients. Mēs vēlamies darīt labu sev, apkārtējiem un pasaulei.

Bezbailīgs radošums

Dzīvo bez aizspriedumiem. Esi bezbailīgs un radošs. Nekad nepiever acis attiecībā uz kvalitāti.

Mēs uzdrošināmies radīt inovāciju un radīt garšas baudījumu dažādām gaumēm. Mēs augstu vērtējam mūsu meistardarbu un augstvērtīgas izejvielas. Mūsu aizsācējs Karls Fazers bija bezbailīgs savā radošumā un sniedza cilvēkiem jaunas idejas no visas pasaules, tādā veidā iedvesmojot mūs visus.