Sociālā atbildība - viens no Fazer darbības stūrakmeņiem.

Fazer korporatīvā sociālā atbildība balstās uz uzņēmuma pamatvērtībām: klients, kvalitātes izcilība un komandas gars, un ir pamats uzņēmuma ilgtspējīgai attīstībai.

Sociālā atbildība aptver sekojošas jomas:
- ražošanu, kas organizēta, lai nepiesārņotu apkārtējo vidi,
- atbildīgus iepirkumus
- efektīvu resursu izmantošanu un sakārtotus ražošanas procesus;
- rūpes par darbiniekiem, nodrošinot drošus un labus darba apstākļus, apmācības kvalifikācijas paaugstināšanai, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, dotētas pusdienas un transportu
- labdarības projektus, sniedzot atbalstu Ogres un apkārtējiem novadiem

Atbalsts mazturīgajiem pensionāriem un veselīgam un aktīvam dzīvesveidam

Kopš uzņēmuma pirmsākumiem ar savu produkciju esam atbalstījuši un atbalstām dažādu nevalstisku organizāciju rīkotus labdarības projektus un attīstības projektus bērniem Ogres un apkārtējos novados. Mūsu nozīmīgākais projekts ir ilglaicīgā sadarbība ar Ogres, Ķeguma, Lielvārdes un Ikšķiles novada pašvaldībām un sociālajiem dienestiem, lai mūsu maizīti katru nedēļu saņemtu tie, kam tā visvairāk vajadzīga - novadu maznodrošinātie pensionāri. Ar mūsu maizīti atbalstām arī Latvijas Sarkanā krusta patversmi „Gaiziņš. bērnu aktivitāšu centru „Ligzdiņa” Smiltenē, „Kraukļa fondu”, kas palīdz daudzbērnu ģimenēm u.c. organizācijas.

Fazer atbalsta bērnu un jauniešu labdarības un sporta aktivitātes Ogres un apkārtējos novados, studentu organizētus projektus, kas veicina aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.