Fazer is starptautisks ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1891. gadā Somijā. Pašreiz uzņēmums strādā astoņās valstīs un eksportē produktus uz aptuveni 40 valstīm. Fazer biznesa virzieni - maize, saldumi, uz graudaugu un augu bāzes radīti produkti, ēdināšanas pakalpojumi.

Fazer Bakery Baltic kā uzņēmumu izveidoja 2014. gada maijā, apvienojot Fazer maizes biznesus Baltijas valstīs. Uzņēmuma sastāvā ir Fazer Eesti, Fazer Latvija un Fazer Lietuva. Fazer Latvija ir viena no lielākajām maiznīcām Latvijā. Mūsu ceptuve Ogrē nodrošina produkciju arī Igaunijas, Lietuvas un Somijas tirgiem. Esam vairāk nekā 320 darbinieku maizes ceptuvē un kūku ražotnē.

Mēs esam stabils uzņēmums, kas apvieno tradīcijas un inovācijas. Mūsu darbs balstās Ziemeļvalstu vērtībās - vienlīdzībā, drošībā un atklātībā, sajūtā, ka esi saprasts un pieņemts tāds, kāds tu esi. Mūsu sociālā atbildība ir godīga attieksme pašiem pret sevi un pasauli sev apkārt! Mēs esam radoši it visā - garšu izvēlē, rīcībā, attieksmē un jaunradē. Sadarbība un komandas gars ir atslēgas vārdi mūsu darbinieku un uzņēmuma izaugsmei!