Mēs radām produktus ar vērtību!

Fazer ikvienam un ikviena darbam ir nozīme. Mēs esam stabils uzņēmums, kas apvieno tradīcijas un inovācijas. Mūsu darbs balstās Ziemeļvalstu vērtībās - vienlīdzībā, drošībā un atklātībā, sajūtā, ka esi saprasts un pieņemts tāds, kāds tu esi. Mūsu sociālā atbildība ir godīga attieksme pašiem pret sevi un pasauli sev apkārt! Mēs esam radoši it visā - garšu izvēlē, rīcībā, attieksmē un jaunradē.

Latvijā Fazer strādā kopš 2001. gada un šodien mēs esam lielākais darba devējs un nodokļu maksātājs Ogres novadā. Mūsu maiznīcā un kūku ražotnē Ogrē strādā ap 300 darbinieku. Esam vieni no līderiem maizes tirgū un viens no iecienītākajiem zīmoliem saldumu tirgū.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir Fazer Latvija SIA (Reģ. Nr. 40003519875), Druvas iela 2, Ogre, LV-5001. Ja vēlaties uzzināt vairāk par Fazer Latvija SIA darbinieku atlases procesa konfidencialitāti, to varat izdarīt šeit:  https://www.fazer.lv/par-fazer/darbs-fazer/pazinojums-par-darbinieku-atlases-konfidencialitati/   

Lūdzu sūtiet savu CV uz e-pastu: vakance@fazer.lv

Aktuālās vakances:

APKOPĒJA

MAIZES RAŽOŠANAS PROCESU INŽENIERIS/-E uz noteiktu laiku

KOMPLEKTĒTĀJS

DARBINIEKI (-CES) MAIZNĪCĀ