Turpinot ilggadējo tradīciju, arī šogad septembra sākumā Fazer Latvija sveica 646 pirmās klases skolēnus 18 Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes un Ķeguma novadu skolās. Šogad šī tradīcija notika jau 15. reizi, un kopumā Fazer sveicienus, skolas gaitas uzsākot, saņēmuši aptuveni 12 000 pirmās klases skolēni.

Šis ir jau 15. gads, kad Fazer Latvija, uzsākot jauno mācību gadu, apciemo skolas un sveic pirmās klases skolēnus, kas uz skolu dodas pirmo reizi. Kopā šo gadu laikā spēka ceļamaizi saņēmuši aptuveni 12 000 bērnu skolās Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes, Ķeguma novados un arī citās Latvijas lielākajās pilsētās. Tas ir tieši tikpat, cik studentu šogad ir pieteikušies studijām visās Latvijas augstskolās.

Šogad saldākai svētku dienai Fazer skolēniem dāvināja Vērtīgo Kefīra baltmaizi un ievārījumu, kā arī krāsojamās lapas ar zīmuļiem, lai jaunais dzīves posms sākas košs un radošs. Pirmo reizi Fazer Latvija pirmās klases skolēnus sveica 2003. gadā. Toreiz tika sveikti aptuveni 700 skolēni Ogres un Ogres novada skolās. Laika gaitā sveicienus saņēmuši pirmās klases skolēni arī citās Latvijas pilsētās - Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastos, Liepājā, Jelgavā, Rēzeknē, Daugavpilī un Valmierā.
“Skola, tāpat kā ģimene, veido mūsu pamatvērtības, un skolas laiks ir nozīmīgs posms ikviena cilvēka dzīvē. Priecājamies, ka mums ir iespēja būt klāt bērniem tik nozīmīgos mirkļos, tāpēc vēlamies sniegt viņiem vērtīgāko, kas mums ir – maizi spēkam un izturībai. Jauns sākums ir svētki, tāpēc klāt maizītei ir saldumiņš un dāvaniņa radošam sākumam. Vēlam visiem skolēniem un arī skolotājiem pozitīvu sākumu, izturību un enerģiju!” - vēl Baiba Gulbe, Fazer Bakery Baltic Komunikācijas direktore.

“Pirmais septembris ir liels notikums tieši tiem, kas skolas gaitas tikai uzsāk, tāpēc katra dāvana sagādā īpašu prieku. Mūsu skolā ļoti patīk šī tradīcija – našķējoties ar maizi un ievārījumu, ar pirmklasniekiem pārrunājam pirmā septembra notikumus un iespaidus, kas vairo kopā būšanas prieku. Kā arī, maizīte latviešiem ir nozīmīgs simbols, ko arī šādos brīžos bērniem mācām. Paldies par dāvanām saka Ogres sākumskolas pirmklasnieki!” - Aija Sirsniņa, Ogres sākumskolas direktores vietniece

Par Fazer
Fazer ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kas specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs, tā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 valstīm. Fazer misija ir radīt garšas baudījumu. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1891. gadā tā panākumu pamatā ir izcila produktu un pakalpojumu kvalitāte, spēcīgi zīmoli, kompetenti darbinieki, kā arī atbildīga pieeja it visā, kas tiek darīts.

Fazer Grupas neto apgrozījums 2016. gadā sasniedza gandrīz 1,6 miljardus eiro, uzņēmumā strādā 15 tūkstoši darbinieku. Fazer savā darbībā ievēro stingrus ētikas principus, kas balstās uz uzņēmuma vērtībām un ANO ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nosacījumiem.

Fazer Latvija ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem – Fazer un Druva. Maize tiek cepta mūsdienīgā ražotnē Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. Fazer Kefīra baltmaize atzīta par veiksmīgāko produktu maizes kategorijā 2016. gadā Latvijā un šobrīd ir ceturtā pirktākā baltmaize. 2015. gadā Ogrē darbu sāka jauna, mūsdienīga kūku un konditorejas izstrādājumu ražotne. Fazer saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes Karl Fazer un Geisha, tiek ražoti Somijā. 2016. gadā Fazer Latvija apgrozījums bija 24,23 milj. eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē.

Makes the world taste good.

Plašāka informācija:
Fazer Latvija SIA, pasts@fazer.lv, t. 65071040