Fazer ražošanas konsolidācijas projekts Baltijā ir sekmīgi pabeigts, un notikusi – visu ražošanas līniju pārnešana uz Ogres un Kauņas maiznīcām. Projekta ietvaros Fazer maiznīcā Ogrē ir paplašināta ražotne, pārveidojot esošās līnijas un uzstādot jaunu porciju maižu līniju. Tikmēr darbi turpinās – aktīvi norit jaunās saldēto kūku un konditorejas izstrādājumu ražotnes būvniecība, kas ir pēdējo gadu vērienīgākais Fazer attīstības projekts Baltijas valstīs. Kopumā Fazer ceptuvē un jaunajā ražotnē Ogrē tiks izveidotas papildus 40 jaunas darba vietas, un plānoto investīciju apjoms pārsniedz 5 milj. eiro.

Esam paveikuši ļoti nozīmīgu darbu, lai nostiprinātu pozīcijas maizes tirgū Latvijā un citu Baltijas valstu tirgos ilgtermiņā. Vienlaikus jāsaka, ka tikpat liels darbs veicams, lai uzsāktu saldētu kūku un konditorejas izstrādājumu ražošanu un eksportu jau šī gada rudenī. Pašreiz meklējam papildus jaunus darbiniekus gan maiznīcai, gan jaunajai ražotnei, kur nepieciešamas zināšanas un pieredze konditorejas izstrādājumu ražošanā. Lai arī esam liels uzņēmums ar modernizētu ražotni, komandas darbs un cilvēki – mūsu darbinieki – ir pamatu pamats sekmīgai uzņēmuma attīstībai”, komentē Mindaugas Snarskis, Fazer Bakery Baltic rīkotājdirektors.

Fazer Bakery Baltic ražošanas konsolidācijas darbi tika uzsākti 2014. gada septembrī, un to ietvaros ir veikta Fazer maiznīcu paplašināšana Ogrē un Kauņā, kur pārveidotas esošās un uzstādītas jaunas ražošanas līnijas. Fazer maiznīcas Ogrē un Kauņā turpmāk nodrošinās maizes piegādi visām trim Baltijas valstīm – Igaunijai, Latvijai un Lietuvai.

Fazer jaunā saldēto kūku un konditorejas izstrādājumu ražotne tiek būvētā blakus Fazer maiznīcai Ogrē, un tā pilnībā tiks integrēta esošajā uzņēmuma infrastruktūrā. Pašreiz noris ražotnes ēkas būvniecība, vasarā plānots sākt līniju testēšanu un septembrī sākt produktu ražošanu un eksportu. Jaunajā kūku un konditorejas izstrādājumu ražotnē tiks izveidotas 20 jaunas darba vietas. Jau šobrīd notiek darbinieku štata vietu aizpildīšana, jo vēl pirms darbu uzsākšanas jaunajam ražotnes personālam ir plānotas apmācības.