Karl Fazer Piena šokolāde Somijas visvairāk novērtēto zīmolu aptaujā ir saņēmusi visaugstāko novērtējumu un ieguvusi pirmo vietu. Zīmolu aptauja Somijā jau vairākus gadus salīdzina, kā Somijas iedzīvotāji vērtē 998 dažādus zīmolus. Savukārt Fazer zīmols ierindots augstajā trešajā vietā. 

Izcila garša un augsta kvalitāte ir galvenais, kas raksturo Karl Fazer šokolādi. Interesanti ir tas, ka šokolādes receptūra palikusi nemainīga jau vairāk nekā 90 gadus un joprojām tās pagatavošanā izmanto pienu, kas mūsdienās ir liels retums.  Laikā, kad saldumu “mode” ir tik dinamiska un mainīga, Karl Fazer piena šokolāde joprojām ir garšas un kvalitātes līderis. Arī Latvijā Karl Fazer šokolāde ir ļoti iecienīta, tāpēc priecājamies, ka šogad Latvijas Mīlētāko zīmolu topā Karl Fazer ir pakāpies par
16 vietām un ieņem 49. vietu. Vienlaikus saldumu un uzkodu kategorijā Karl Fazer ierindots augstajā 4. vietā”, komentē Edmunds Jansons, Fazer  Confectionery Tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Karl Fazer piena šokolāde tiek ražota šokolādes rūpnīcā Somijas pilsētā Vantā. Tās īpašā recepte ir nemainīga kopš 1922. gada, kad šokolāde pirmo reizi nonāca pārdošanā savā zilajā iepakojumā. Šokolādes unikalitāte  ir tās augstā kvalitāte, ražošanā izmantotās Ekvadoras Arriba šķirnes kakao pupiņās un svaigais piens. Gadu gaitā produktu portfelis ir paplašinājies: mūsdienās ir pieejamas dažādas šokolādes – piena un tumšās, ar riekstiem, ogām un citas.  Latvijā ilgus gadus viena no visvairāk pirktajām šokolādēm ir Karl Fazer piena šokolāde ar veseliem lazdu riekstiem.

Par Fazer

Fazer ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kurš specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs, un tā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 valstīm. Fazer misija ir radīt garšas baudījumu. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1891. gadā tā panākumu pamatā ir izcila produktu un pakalpojumu kvalitāte, spēcīgi zīmoli, kompetenti darbinieki, kā arī atbildīga pieeja it visā, kas tiek darīts. Fazer Grupas neto apgrozījums 2014. gadā sasniedza vairāk nekā 1,6 miljardus eiro, uzņēmumā strādā vairāk nekā 15 tūkstoši darbinieku. Fazer savā darbībā ievēro stingrus ētikas principus, kas balstās uz uzņēmuma vērtībām un ANO Globālā līguma nosacījumiem.

Fazer Latvija ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem – Fazer un Druva. Maize tiek cepta mūsdienīgā ražotnē Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. Savukārt Fazer saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes Karl Fazer un Geisha, tiek ražoti Somijā. 2014. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 16,79 milj. eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē. Makes the world taste good

Papildu informācija: Baiba Gulbe, Fazer Bakery Baltic komunikācijas direktore, 29278780, baiba.gulbe@fazer.com