Fazer svin maizes saimes ”Druva” 70 gadu jubileju un Ogres pilsētas svētku ietvaros to atzīmēs ar diviem nozīmīgiem pasākumiem – ceturtdien, 4. augustā pludmales futbola turnīrā Dubkalnu karjerās tiks atklāti Fazer Ogres novadam dāvinātie futbola vārti (komandu pieteikumi turnīram reģistrējami www.osports.lv), bet sestdien, 6. augustā tiks gatavota līdz šim garākā sviestmaize Ogrē – Fazer dāvana svētku viesiem, kuras kopējais garums būs 150 metri.

“Esam ogrēnieši – te atrodas mūsu uzņēmums, un arī lielākā daļa darbinieku ir no Ogres. Tāpēc ir likumsakarīgi, ka maizes saimes “Druva” 70 gadu jubileju atzīmējam kopā Ogres svētkos. Ilgus gadus atbalstām pilsētas sporta aktivitātes un zinām, ka ogrēnieši ir ļoti sportiski – brauc ar velosipēdiem, spēlē komandu spēles, skrien, trenējas individuāli. Zinot, ka Ogres novada dome veido sporta laukumus Dubkalnu karjerās, gribējām piedalīties – Fazer dāvinātie futbola vārti tagad ļaus trenēties daudziem entuziastiem”, saka Fazer Bakery Baltic komunikācijas direktore Baiba Gulbe.

 Maizes saimes “Druva” pirmsākumi meklējami jau pagājušajā gadsimtā - 1946. gadā. Nupat ieguvusi mūsdienīgāku vizuālo tēlu, “Druva” saglabā pamatvērtības – tā ir vienkārša un tradicionāla ikdienas maize lielām un mazām ģimenēm. Latvisko tradīciju godāšana, uzsvaru liekot uz tautas dziesmām un dejām, ir šīs jubilejas vadmotīvs.

 “Tradicionāli svētkus svinam ar gardu mielastu, tāpēc aicinām visus uz “Druva” īsteni latviskā garā radītas sviestmaizes gatavošanu un baudīšanu. Tā būs mūsu dāvana pilsētas iedzīvotājiem - svinēsim maizes saimes “Druva” apaļo jubileju, baudot gardu ēdienu, dziedot un vienojoties tautas dejās”, aicina Fazer Bakery Baltic komunikācijas direktore Baiba Gulbe.

 Ogres pilsētas svētku ietvaros ceturtdien, 4.augustā, plkst. 18.30 Dubkalnu karjerās sporta laukumos notiks iesildīšanās turnīram, ko vadīs futbola kluba “Ogre” sportisti un bijušie Latvijas Futbola izlases spēlētāji, bet plkst. 19.00 – pludmales futbola turnīrs ar Fazer balvām. Savukārt sestdien, 6. augustā, plkst. 12.00, kopā ar latvisko tradīciju nesēju Pīlāču ģimeni no Ciemupes un restorāna “The Grill” šefpavāru Aleksandru Ločmeli – Manevski tiks gatavota “Druva” sviestmaize. Ikvienam svētku dalībniekam būs iespēja nobaudīt Ogres garāko sviestmaizi un turpināt baudīt svētkus visu pēcpusdienu.

 Par Fazer

 Fazer ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kurš specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs, un tā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 valstīm. Fazer misija ir radīt garšas baudījumu. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1891. gadā tā panākumu pamatā ir izcila produktu un pakalpojumu kvalitāte, spēcīgi zīmoli, kompetenti darbinieki, kā arī atbildīga pieeja it visā, kas tie darīts.

 Fazer Grupas neto apgrozījums 2015. gadā sasniedza gandrīz 1,5 miljardus eiro, uzņēmumā strādā vairāk nekā 15 tūkstoši darbinieku. Fazer savā darbībā ievēro stingrus ētikas principus, kas ir balstās uz uzņēmuma vērtībām un ANO ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nosacījumiem. Šogad Fazer svin 125. veiksmīgas darbības gadu, kā arī uzņēmuma dibinātāja Karla Fazera 150. dzimšanas dienas jubileju!

 Fazer Latvija ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem – Fazer un Druva. Maize tiek cepta mūsdienīgā ražotnē Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. 2015. gadā Ogrē darbu ir sākusi jauna mūsdienīga kūku un konditorejas izstrādājumu ražotne. Fazer saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes Karl Fazer un Geisha, tiek ražoti Somijā. 2015. gadā Fazer Latvija apgrozījums bija 21,59 milj. eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē.

Makes the world taste good.

Plašāka informācija:
Fazer Latvija SIA, pasts@fazer.lv, t. 65071040