Fazer jauno kūku ražotni Ogrē atklāja pagājušā gada decembrī, un šo laiku visa saražotā produkcija tika eksportēta uz Somiju. Šī gada vasaras beigās Fazer kūku tirdzniecība ir uzsākta arī Latvijā un Igaunijā. Pieprasījums pēc kūkām Latvijā un Igaunijā ievērojami pārsniedz plānoto, un vajadzīgā apjoma saražošanai ir plānots palielināt ražotnes jaudu un organizēt darbu divās maiņās.

Fazer kūku ražotne tika uzbūvēta un nodota ekspluatācijā 2015. gada vasarā un tā ir pilnībā integrēta Fazer Latvija infrastruktūrā Ogrē. Modernajā ražotnē investēti 4.5 miljoni eiro un izveidotas 30 jaunas darba vietas. Darbs ražotnē ir automatizēts, bet vienlaikus nepieciešams roku darbs kūku un citu produktu dekorēšanai un saiņošanai. Pašreiz darbs ražotnē notiek vienā maiņā, bet, pieprasījumam ievērojami palielinoties, ir izveidota papildus maiņa sešiem darbiniekiem, plānojot 6 stundu darba laiku.

“Mēs esam priecīgi par to, ka pircēji Latvijā un Igaunijā ir augstu novērtējuši Fazer kūkas – Fazer Dessert un pieprasījums pēc tām ir tik liels, ka ar esošajām jaudām nepietiek, lai nodrošinātu vietējo un eksporta tirgus. Tāpēc izveidojām papildus jaunu maiņu un aicinām darbā cilvēkus gan ar priekšzināšanām konditorejas jomā, gan bez priekšzināšanām, jo nodrošināsim apmācības. Tā kā darba laiks ir 6 stundas pēcpusdienā un vakarā, tad tas varētu būt interesanti tiem, kas dažādu apstākļu dēļ strādāt pa dienu nevar, ” stāsta Fazer Bakery Baltic komunikācijas direktore Baiba Gulbe.

Pieteikumi un CV tiek gaidīti uz e-pastu vakance@fazer.lv, bet jautājumu gadījumā var zvanīt pa tālruni 65071040. Fazer Latvija atrodas Ogrē, Druvas ielā 2.

Plašāka informācija par vakanci pieejama šeit: http://www.fazer.lv/par-fazer/karjera1/vakances/

Par Fazer
Fazer ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kurš specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs, un tā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 valstīm. Fazer misija ir radīt garšas baudījumu. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1891. gadā tā panākumu pamatā ir izcila produktu un pakalpojumu kvalitāte, spēcīgi zīmoli, kompetenti darbinieki, kā arī atbildīga pieeja it visā, kas tie darīts.

Fazer Grupas neto apgrozījums 2015. gadā sasniedza gandrīz 1,5 miljardus eiro, uzņēmumā strādā vairāk nekā 15 tūkstoši darbinieku. Fazer savā darbībā ievēro stingrus ētikas principus, kas ir balstās uz uzņēmuma vērtībām un ANO ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nosacījumiem. Šogad Fazer svin 125. veiksmīgas darbības gadu, kā arī uzņēmuma dibinātāja Karla Fazera 150. dzimšanas dienas jubileju!

Fazer Latvija ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem – Fazer un Druva. Maize tiek cepta mūsdienīgā ražotnē Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. 2015. gadā Ogrē darbu ir sākusi jauna mūsdienīga kūku un konditorejas izstrādājumu ražotne. Fazer saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes Karl Fazer un Geisha, tiek ražoti Somijā. 2015. gadā Fazer Latvija apgrozījums bija 21,59 milj. eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē.

Plašāka informācija:
Fazer Latvija SIA, pasts@fazer.lv, t. 65071040