Pagājušogad labdarībai un projektiem, kas veicina aktīvu dzīvesveidu, Fazer Latvija ziedoja vairāk nekā 60 000 kukulīšus maizes. Kopumā atbalstīti vairāk nekā 240 projekti, galvenokārt labdarības projekti Ogres un apkārtējos novados. Lai maizīte nonāktu pie tiem, kam tā visvairāk nepieciešama, Fazer Latvija sadarbojas ar Ogres un apkārtējo novadu domēm, un nevalstiskām organizācijām, kas palīdz mazturīgajiem iedzīvotājiem.

Pērn Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes un Ķeguma novadu mazturīgie iedzīvotāji katru nedēļu saņēma 321 maizes kukulīti. Tāpat atbalsts sniegts Kraukļa Fondam, Zilajam Krustam, Samāriešu Fondam, Latvijas Sarkanajam Krustam, Latvijas Olimpiešu Sociālajam fondam un citām labdarības organizācijām. Lai popularizētu aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Fazer Latvija atbalsta Ogres novada sporta aktivitātes un Latvijas augstskolu studentu rīkotos pasākumus.

Savu iespēju robežās atbalstu sniedzam jau no uzņēmuma darbības pirmsākumiem. Mums ir izveidojusies laba sadarbība gan ar pašvaldībām, gan nevalstiskām organizācijām, kas parūpējas par maizītes nogādāšanu. Lai arī ekonomiskā situācija valstī kopumā ir uzlabojusies, palīdzību un atbalstu vajag joprojām, tāpēc šogad turpināsim sniegt atbalstu tikpat lielā apjomā. Vienlaikus ar labdarības projektiem, atbalstām pasākumus un projektus, kas veicina aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Arī šogad turpināsim sniegt atbalstu šajā jomā, jo pozitīvā enerģija, ko gūstam sportojot vai kopīgi risinot uzdevumus, sniedz tik ļoti nepieciešamo dzīvesprieku,” komentē Baiba Gulbe, komunikācijas direktore, Fazer Bakery Baltic.