Turpinot labo tradīciju, arī šogad 1.septembrī uzņēmums Fazer Latvija sveic pirmās klases skolēnus Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes un Ķeguma novadu skolās. Šogad, uzsākot skolas gaitas, sveicienus un laba vēlējumus saņems aptuveni 750 meitenes un puiši. 

 “Pirmā skolas diena ir īpaša gan bērniem, gan viņu vecākiem un, protams, skolotājiem. Šogad esam sagatavojuši piemiņas lietiņas – kartīti, kurā ierakstīt, kas bērni vēlas kļūt, kad izaugs un rokassprādzīti, kas katru dienu atgādinās, ka maizē ir spēks. Latvijā rudzu maize paaudžu paaudzēs ir devusi spēku un izturību, un mēs ceram, ka, vecāku mudināti, mazie gudrinieki turpinās godāt maizīti, kas ir gan garda, gan uzturvielām bagāta. Novēlam ikvienam Latvijas pirmklasniekam, vecākam un skolotājam skaistu un priecīgu pirmo skolas dienu un enerģiju un izturību visa mācību gada garumā”, novēl Baiba Gulbe, Fazer Bakery Baltic Komunikācijas direktore.

Ogres 1.vidusskolas pirmklasnieki katru 1.septembri saņem sveicienu no Fazer Latvija. Iepriekš tie bija rudzu maizes klaipiņi ar medu vai ievārījumu, šogad tās ir paliekošākas dāvaniņas ar atgādinājumu par spēku, ko glabā maize. Klases stundā skolotāji bērniem stāsta par īstas rupjmaizes labajām īpašībām, par spēku, ko tā dod augošam organismam. Mazie pirmklasnieki saka lielu paldies Fazer Latvija par jauko tradīciju!” saka Iveta Šimanska, Ogres 1. vidusskolas direktores vietniece mācību darbā.

Līdzās pirmklasnieku atbalstam Fazer sociālās atbildības projektu ietvaros Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes un Ķeguma novadu mazturīgie iedzīvotāji katru nedēļu saņem 320 kukulīšus svaigas maizes. Tāpat atbalsts tiek sniegts Kraukļa Fondam, Zilajam Krustam, Samāriešu Fondam, Latvijas Sarkanajam Krustam, Latvijas Olimpiešu Sociālajam fondam un citām labdarības organizācijām. Lai popularizētu aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Fazer Latvija atbalsta Ogres novada sporta aktivitātes un Latvijas augstskolu studentu rīkotos pasākumus.

Par Fazer
Fazer ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kurš specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs, un tā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 valstīm. Fazer misija ir radīt garšas baudījumu. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1891. gadā tā panākumu pamatā ir izcila produktu un pakalpojumu kvalitāte, spēcīgi zīmoli, kompetenti darbinieki, kā arī atbildīga pieeja it visā, kas tie darīts. Fazer Grupas neto apgrozījums 2014. gadā sasniedza vairāk nekā 1,6 miljardus eiro, uzņēmumā strādā vairāk nekā 15 tūkstoši darbinieku. Fazer savā darbībā ievēro stingrus ētikas principus, kas balstās uz uzņēmuma vērtībām un ANO Globālā līguma nosacījumiem.
Fazer Latvija ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem – Fazer un Druva. Maize tiek cepta mūsdienīgā ražotnē Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. Savukārt Fazer saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes Karl Fazer un Geisha, tiek ražoti Somijā. 2014. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 16,79 milj. eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 250 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē.
Makes the world taste good
Papildu informācija: Baiba Gulbe, Fazer Bakery Baltic Komunikācijas direktore, 29278780, baiba.gulbe@fazer.com