Fazer Latvija Uzņēmumu Reputācijas topā ir ierindots 28. vietā, kas, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir kāpums par deviņām vietām. Tāpat kāpums par deviņām vietām ir Pārtikas produktu, dzērienu, tabakas ražošanas kategorijā, kur Fazer Latvija ir augstajā 9. vietā.

Pētījuma dati rāda, ka visaugstāk Fazer Latvija reputāciju ir novērtējuši jaunieši, kas uzņēmumu ierindojuši augstajā 11. vietā. Sieviešu vērtējumā Fazer Latvija ierindots 15. vietā, savukārt vīriešu vērtējumā uzņēmums ir ierindots 43. vietā. Vērtējot dažādus aspektus, Fazer Latvija atzīts par 30. visuzticamāko no visiem Latvijas uzņēmumiem, un tas ieņem 32. vietu vērtējumā par saziņu ar sabiedrību. Fazer Latvija atzīts arī par 32. eksportspējīgāko uzņēmumu valstī, kā arī par 46. labāko darba devēju.

“Viens ir tas, ko mēs paši par sevi sakām, pavisam cita lieta, ko, novērtējot to, ko darām un stāstām, par mums domā citi. Labu reputāciju ne par kādu naudu nevar nopirkt, to var nopelnīt ar godprātīgu darbu un godīgu komunikāciju, tāpēc tas ir vērtīgākais, kas uzņēmumam var būt. Tas nozīmē, ka mums uzticas. Ja esi atklāts un stāsti par to, ko tu dari, tas tiek novērtēts. Kāpums augšup Uzņēmumu reputācijas topā apliecina, ka mūsu darbi sakrīt ar mūsu vārdiem un tas ir labs atspēriens turpināt iesākto. Īpaši liels prieks ir par jauniešu augsto novērtējumu, kas ierindojuši mūs augstajā 11. vietā visu uzņēmumu vidū”, komentē Baiba Gulbe, Fazer Bakery Baltic komunikācijas direktore.

Uzņēmumu Reputāciju topu veido Latvijas attīstības un investīcijas aģentūra sadarbībā ar laikrakstu Dienas bizness un aģentūra Nords Porter Novelli.

Par Fazer
Fazer ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kurš specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs, un tā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 valstīm. Fazer misija ir radīt garšas baudījumu. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1891. gadā tā panākumu pamatā ir izcila produktu un pakalpojumu kvalitāte, spēcīgi zīmoli, kompetenti darbinieki, kā arī atbildīga pieeja it visā, kas tie darīts.

Fazer Grupas neto apgrozījums 2015. gadā sasniedza gandrīz 1,5 miljardus eiro, uzņēmumā strādā vairāk nekā 15 tūkstoši darbinieku. Fazer savā darbībā ievēro stingrus ētikas principus, kas ir balstās uz uzņēmuma vērtībām un ANO ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nosacījumiem. Šogad Fazer svin 125. veiksmīgas darbības gadu, kā arī uzņēmuma dibinātāja Karla Fazera 150. dzimšanas dienas jubileju!

Fazer Latvija ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem – Fazer un Druva. Maize tiek cepta mūsdienīgā ražotnē Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. 2015. gadā Ogrē darbu ir sākusi jauna mūsdienīga kūku un konditorejas izstrādājumu ražotne. Fazer saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes Karl Fazer un Geisha, tiek ražoti Somijā. 2015. gadā Fazer Latvija apgrozījums bija 21,59 milj. eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē

Makes the world taste good.

Plašāka informācija:
Fazer Latvija SIA, pasts@fazer.lv, t. 65071040