Ogres novada Uzņēmēju dienā, kas norisinājās Ogres kultūras centrā š.g.28.novembrī, uzņēmums ‘’Fazer Latvija’’ ir ieguvis divus nozīmīgus apbalvojumus – lielākā darba devēja titulu, kā arī atzīts par labāko uzņēmumu nominācijā ‘’Par sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību’’.

‘’Ir patiess gandarījums būt starp labākajiem savā novadā. Jau šobrīd saviem darbiniekiem nodrošinām modernas un drošas darba vietas, subsidētu transportu, pusdienas, kā arī regulāras apmācības. Taču negrasāmies palikt pie sasniegtā - līdz ar jaunās ražotnes celtniecības uzsākšanu mūsu mērķis ir nostiprināt vispievilcīgākā darba devēja statusu savā novadā,’’ atzīst Fazer Bakery Baltic komunikācijas direktore Baiba Gulbe.

2013.gadā lielākais darba devējs Ogres novadā  bijis SIA "Fazer Latvija", kurā kopumā strādā 265 darbinieki, 155 no tiem - no Ogres un Ogres novada. SIA ‘’Fazer Latvija’’ ar 18 408 973 eiro apgrozījumu 2013. gadā bijis arī lielākais novada uzņēmums.

SIA "Fazer Latvija" atzīts par labāko arī nominācijā "Par sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību" – kā paldies par lielo ieguldījumu, ko ‘’Fazer’’ sniedz ik dienas sociāli mazaizsargātajiem Ogres un citu tuvāko novadu iedzīvotājiem, kā arī atbalstot dažādus sociāli atbildīgus projektus.

Katru nedēļu ar Ogres sociālā dienesta starpniecību Ogres novada maznodrošinātie iedzīvotāji saņem 160 kukulīšu svaigas maizes, Ogres invalīdu biedrība – 30 kukulīšus, bet Ogres bērnu dienas centrs un Ogres patversme – katrs pa 20 kukulīšiem nedēļā. 2013. gadā ‘’Fazer’’ kopumā ziedojis 13 000 kukulīšu aptuveni 8000 eiro vērtībā.

Ogres novada Uzņēmēju dienu rīkoja Ogres novada uzņēmēju biedrība (ONUB), Ogres inovāciju un biznesa centrs un Ogres novada pašvaldība, lai diskutētu par uzņēmējdarbībai aktuālajiem jautājumiem, novērtētu padarīto un pateiktos labākajiem.