Vairojot Ziemassvētku gaidīšanas prieku, Fazer Latvija decembrī organizē akciju “Dvēseles baudai”. Tās ietvaros tiek organizētas brokastis vairākos uzņēmumos un dāvinātas klavieres bērniem, kuriem tās visvairāk ir nepieciešamas. 

Visa decembra garumā Fazer Latvija komanda organizē gardas brokastis uzņēmumu Swedbank Latvia, MTG, Maxima Latvija un Rīgas Pasažieru ostas darbiniekiem, kā arī dāvina tiem īpaši apgleznotas klavieres. Visi darbinieki uzraksta sirsnīgus novēlējumus uz tām un uzdāvina tiem bērniem, kuri visvairāk ilgojas piepildīt savus muzikālos sapņus.

Fazer Latvija un Rīgas Pasažieru osta klavieres dāvinās Īslīces SOS bērnu ciematam, bet Fazer Latvija un MTG mūzikas instruments ceļos uz Bērnu slimnīcas fondu. Fazer Latvija un Swedbank Latvia klavieres atradīs ceļu pie īpašnieka sadarbībā ar ziedot.lv, savukārt Maxima Latvija darbinieki izvēlēja no sava vidus vienu kolēģi, kura bērniņš visvairāk priecātos saņemt šīs klavieres sava muzikālā talanta attīstīšanai. Fazer Latvija klavieres dāvinās Ogres dienas centram.


Par Fazer
Fazer ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kurš specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs, un tā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 valstīm. Fazer misija ir radīt garšas baudījumu. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1891. gadā tā panākumu pamatā ir izcila produktu un pakalpojumu kvalitāte, spēcīgi zīmoli, kompetenti darbinieki, kā arī atbildīga pieeja it visā, kas tiek darīts. Fazer Grupas neto apgrozījums 2014. gadā sasniedza vairāk nekā 1,6 miljardus eiro, uzņēmumā strādā vairāk nekā 15 tūkstoši darbinieku. Fazer savā darbībā ievēro stingrus ētikas principus, kas balstās uz uzņēmuma vērtībām un ANO Globālā līguma nosacījumiem.
Fazer Latvija ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem – Fazer un Druva. Maize tiek cepta mūsdienīgā ražotnē Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. Savukārt Fazer saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes Karl Fazer un Geisha, tiek ražoti Somijā. 2014. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 16,79 milj. eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē.

Makes the world taste good


Plašāka informācija:
Fazer Latvija SIA, pasts@fazer.lv, t. 65071040