Inovācija maizes kategorijā! Maizes sastāvdaļas rūpīgi izvēlētas, ņemot vērā to funkcionālo mērķi, emocionālo uztveri un garšu. Maize mūsdienu Varonim!

 

Fazer HERO maize gardēžiem 350g

Maize gardēžiem – gaišā sēklu maize, kas sagādā patiesu garšas baudījumu un padara maltīti īpašu. Apetīti rosinās tumšā, ar miltiem apkaisītā maizes garoza un īpaši izvēlētās trīs galvenās maizes sastāvdaļas – čia sēklas, bumbieru biezenis un kviešu dīgļi. Šie trīs varoņi padara maizi īpaši garšīgu, tās struktūru mīkstu un gaisīgu. Maize, no kuras grūti atteikties. 

skaits kastē 6

EAN4750212901751

Fazer HERO rudzu doniņas aktīvajiem 280g

Rudzu doniņas aktīvajiem ceptas no rudzu graudu pārslām, pilngraudu miltiem, auzu šķiedrvielām, drupinātām ķirbju sēklām un rudzu ierauga. Visas šīs sastāvdaļas rada maizei spēcīgu aromātu un garšu, taču, tai nepiemīt rudzu maizēm raksturīgais skābums. Plāni sagrieztās rudzu doniņas ir bagātas ar uzturvielām, kas piemērotas aktīva dzīvesveida cienītājiem. 

skaits kastē 20

EAN4750212901669

 

Fazer HERO Rudzu maize radošajiem 400g

Rudzu maize radošajiem palīdzēs uzturēt mentālo un garīgo labsajūtu. Rudzos esošās minerālvielas un vitamīni, piemēram, magnijs būs lielisks papildinājums ikdienas uzturam. Rudzi un šķiedrvielas atbild par stabilu cukura līmeni asinīs, attīra organismu no piesārņojuma un liek justies moži visas dienas garumā. Papildus vērtīgajām uzturvielām, maizei piemīt patīkama, dažāda maluma rudzu graudu struktūra. 

skaits kastē 20

EAN475021290737