Deviņas mūsu maizes, ko cepam Fazer Bakery Baltic Ogres maiznīcā, ir saņēmušas Atbilstības sertifikātu jeb “Bordo karotīti”, kas ietilpst Nacionālajā pārtikas kvalitātes shēmā. “Bordo karotīte” apliecina to, ka mūsu maize atbilst paaugstinātas kvalitātes prasībām un pilns ražošanas cikls notiek Latvijā.

Mūsu maizes, kam piešķirta “Bordo karotīte:

Druva Spēkavota Tostermaize ar klijām 500g
Druva Mākoņmaize, mazā 350 g 
Fazer Dzīvā Saulespuķu maize 250 g
Fazer Dzīvā Saulespuķu maize 500 g
Druva Klona baltmaize 300 g 
Fazer Dzīvā Sēklu maize 250 g 
Druva Tostermaize 500 g 
Fazer Dzīvā Šķiedrvielu maize 250 g
Druva Spēkavota Kliju maize 250g

Patērētājs šos produktus var atpazīt pēc bordo krāsas karotītes logo uz iepakojuma ar norādi „KVALITATĪVS PRODUKTS”, kuras apakšmalā ir uzraksts „RAŽOTS LATVIJĀ”. “Bordo karotītes” logo uz iepakojuma mūsu deviņām maizēm parādīsies tuvākajā laikā, kad maizēm nomainīsim iepakojumu.

Kvalitātes apliecinājums - ”Bordo karotīte” ir piešķirta patērētāju visiecīnītākajām maizēm. Piemēram, Druva Klona baltmaize un Druva Spēkavota Kliju maize tirgū ir jau vairāk nekā 12 gadus, savukārt Druva Tostermaize un Druva Spēkavota Tostermaize ar klijām tirgū ir jau desmit gadus. Augsta kvalitāte un izcila garša ir tas, pie kā strādājam katru dienu, tāpēc esam gandarīti par to saņemto atzinību, kas dod spēku strādāt vēl labāk” komentē Ņina Žemčugova, Fazer Latvija Kvalitātes vadītāja.

Papildus informācijai: 
Zaļā karotīte” – piešķir produktiem, kuri tiek ražoti Latvijā un 75 % no produkta ražošanā izmantotajām izejvielām ir vietējās. 
Bordo karotīte” - piešķir produktiem, kuru pilns ražošanas cikls tiek veikts Latvijā. Produktu ražošanas nepieciešamās izejvielas var nebūt vietējās. 
Abos gadījumos produkts atbilst paaugstinātas kvalitātes standartiem. Produktiem, kuriem piešķirta šīs karotītes, ir priekšrocības valsts un pašvaldību iepirkumos.
Atbilstības sertifikātu izsniedza Pārtikas Veterinārais Dienests, pirms tam veicot pārbaudi uzņēmumā.