Mūsu pirmā Fazer maizes ceptuve lieveikalā Prisma, Kristiina tirdzniecības centrā Tallinā tika atvērta 15. februārī. Šādas koncepcijas maizes ceptuve lieveikalā ir pirmā, kas ieviesta ārpus Somijas. Mūsu jaunajā maizes ceptuvē mēs vēlamies piedāvāt saviem patērētājiem vislabāko, ko Fazer var sniegt – tikko ceptu svaigu augstākās kvalitātes maizi.

“Vispirms es gribētu pateikt paldies Igaunijas komandai un, īpaši, mūsu cepējiem par labu darbu un lielo ieguldījumu, sagatavojot visu, lai atvērtu mūsu pirmo maizes ceptuvi lielveikalā Baltijā! Vienlaikus, vēlos pateikties mūsu Somijas kolēģiem par labu sadarbību un atbalstu visā koncepcijas izstrādes un sagatavošanās procesā. Pirmie pārdošanas rezultāti liecina, ka Igaunijas patērētāji ir augstu novērtējuši mūsu maizi, ko cepam uz vietas, un īpašo sortimentu, ko piedāvājam. Tas mums dod pārliecību, ka šis ir tikai sākums maizes ceptuvju veikalos biznesa attīstībai Baltijas tirgū”, komentē Klāvs Bērziņš, Fazer Bakery Baltic rīkotājdirektors. 

Maizes ceptuves atklāšanā mēs piedāvājām mediju pārstāvjiem un patērētājiem nobaudīt pasaulē slaveno Fazer inovāciju - siseņu maizi. Lai apmācīt mūsu maizniekus, kā cept šo unikālo maizi bija ieradušies kolēģi no Somijas. Degustācija noritēja ļoti labi, visa siseņu maize tika apēsta, pāri neatstājot neko. Pēc mūsu aplēsēm, siseņu maizes degustācijas laikā Igaunijas patērētāji apēda no 8400 sienāžiem gatavotu miltu daudzumu.

Mūsu maizes ceptuve lielveikalā ir īpaša ar to, ka profesionāli Fazer maiznieki mūsu maizi cep uz vietas. Augstas kvalitātes maize tiek cepta tradicionālā veidā, maizniekiem no miltiem un citām izejvielām pagatavojot mīklu, to raudzējot un pēc tam cepot. Pircējiem ir iespēja iegādāties maizi tikko no krāsns - siltu un svaigu. Mūsu maiznieki ne tikai cep maizi, bet arī sagaida patērētājus veikalā, piedāvājot maizi pagaršot un sniedzot ieteikumus.

Maizes ceptuves veikalā atklāšanas video ir pieejams šeit : Links


Plašāka informācija:
Fazer Latvija SIA, pasts@fazer.lv, t. 65071040