Fazer Latvija sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ogres filiāli un Ogres novada Lauberes pagasta pārvaldi š.g. 17. janvārī rīko Atvērto durvju dienu Lauberes pagasta iedzīvotājiem, lai iepazīstinātu ar darba iespējām Fazer maiznīcā Ogrē. Darbinieku piesaistei no Ogres un apkārtējiem novadiem uzņēmums plāno paplašināt esošos darbinieku transporta maršrutus. Lauberes pagasta iedzīvotāju uzņemšana ir pirmais pasākums Atvērto durvju projektā.

“Nodarbinātības veicināšana jebkurā valsts reģionā, novadā, pilsētā vai pagastā nav iespējama bez darba devēju un vietējo pašvaldību ieinteresētības un aktīvas līdzdalības. Ar Fazer Latvija mums ir izveidojusies konstruktīva partnerība, uzņēmums ir atvērts sadarbībai ar NVA un izmanto dažādas šādas sadarbības iespējas, piemēram, vairākkārt Fazer Latvija ir piedalījies NVA organizētajā pasākumā “Atvērto durvju dienas personām ar invaliditāti uzņēmumos”, piedāvājot darba meklētājiem ar invaliditāti klātienē iepazīt darba procesu un darba vidi, uzņēmuma aktuālās vakances regulāri tiek reģistrētas NVA un ir pieejamas darba meklētājiem NVA CV un vakanču portālā. Nodarbinātības valsts aģentūra ir kā tilts, kas savieno darba devēju ar darba ņēmēju, lai darba devējs iegūtu vajadzīgo darbinieku, bet darba ņēmējs – darbu. Vēlos pateikt paldies uzņēmuma Fazer Latvija vadībai un personāla daļas darbiniekiem par auglīgu sadarbību ar NVA, veicinot nodarbinātību mūsu reģionā un meklējot efektīvus darba devēja un darba meklētāju tikšanās un dialoga veidus,” uzsver Indra Bleija, Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiāles vadītāja

“Ar vairāk nekā 300 darbiniekiem, esam Ogres novada lielākais darba devējs un nodokļu maksātājs. Esam viens no vadošajām maiznīcām Latvijā un Ogrē ceptā maize un produkti tiek eksportēti uz Baltijas valstīm un Somiju. Mums, tāpat kā vairums uzņēmumiem Latvijā, trūkst darbinieku. Mēs to risinām, pieņemot darbā un apmācot cilvēkus, kuri ceptuvē iepriekš nav strādājuši, kā arī paplašinot darbinieku transporta maršrutus. Darbiniekiem nodrošinām konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas, darbinieku transportu vai degvielas kompensāciju, dotētas pusdienas, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Atvērto durvju projekta mērķis ir piesaistīt darbiniekus no Ogres un apkārtējiem novadiem. Lauberes pagasta iedzīvotāju uzņemšana ir pirmais pasākums un ceram, ka pēc maiznīcas apskates mūsu komandai pievienosies jauni darbinieki. Gribētu aicināt arī citas novadu pagastu pārvaldes iesaistīties un sazināties ar mums, lai dotu iespēju darba meklētājiem atbraukt un pašiem apskatīties, kā ir strādāt Fazer maiznīcā,” komentē Baiba Gulbe, Fazer Bakery Baltic komunikācijas direktore.

Ogres novada Lauberes pagasta iedzīvotājus, kam interesē darba iespējas Fazer maiznīcā Ogrē, lūgums personīgi sazināties ar Fazer Latvija Personāla nodaļu: tel. 650 55277, e-pasts: vakance@fazer.lv

Vairāk informācijas par vakancēm: https://www.fazer.lv/par-fazer/karjera1/vakances/

Par “Fazer Latvija”:
“Fazer Latvija” ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem – “Fazer” un “Druva”. Maize tiek cepta mūsdienīgā ražotnē Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. 2015. gadā Ogrē darbu sāka jauna, mūsdienīga kūku un konditorejas izstrādājumu ražotne. “Fazer” saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes “Karl Fazer” un “Geisha”, tiek ražoti Somijā. 2017. gadā “Fazer Latvija” apgrozījums bija 25,32 milj. eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē.


Plašāka informācija:
Baiba Gulbe, “Fazer Bakery Baltic” komunikācijas direktore
Baiba.gulbe@fazer.com, t. 29278780, www.fazer.com

Daiga Torstere, NVA nodarbinātības organizatore,
Daiga.Torstere@nva.gov.lv, t. 20260140