FAZER STREET FOOD maizītes ir lieliski piemērotas gan daudzveidīgām maltītēm, gan vienkāršām uzkodām. Izmanto mūsu receptes un pagatavo no STREET FOOD maizītēm gardus burgerus, hotdogus un sendvičus ar pasaules garšu!

 

Plāno savas maltītes un izmanto Fazer Street Food ēdienreižu plānotāju

 

Fazer Street Food maizes produktu klāsts

Brioche burgermaizītes

Klasiskas, no franču brioche mīklas ceptas burgermaizītes ar gaisīgu struktūru un zeltainu garoziņu gardu burgeru pagatavošanai.

 

Mini Brioche burgermaizītes 

Mazāka izmēra klasiskās franču brioche burgermaizītes ar tipiski bagātīgo, viegli iesaldeno garšu.

Auzu Polārmaize 

Mūsdienīgiem un gardiem sendvičiem piemērotā maize tiek cepta no mīklas, kuras sastāvā ir 33% pilngraudu auzu.

Brioche Hot Dog maizītes

No franču brioche mīklas ceptas maizītes, kas ir ideāli piemērotas ātrai tradicionālu hot-dog stila uzkodu pagatavošanai.

Rudzu sausmaizītes ar saulespuķu sēklām

Garda un vērtīga alternatīva tradicionālām uzkodām. Ceptas no rudzu miltiem ar pievienotām saulespuķu sēklām, tāpēc satur daudz šķiedrvielu.

Rudzu sausmaizītes ar skābo krējumu un lociņiem

Ceptas no rudzu miltiem, sausmaizītes ar skāba krējuma un lociņu garšu būs vērtīga un garda uzkoda. Ērtā iepakojuma dēļ sausmaizītes ir ļoti piemērotas līdzņemšanai.

Klasiskā tortilla

Izmēģini jaunu garšu vilinājumu un pagatavo sulīgu burito, kesedilju vai fahitu no Fazer Street Food Klasiskās tortillas. Piemērota Vegāniem! 

Multigraudu tortilla

Multigraudu tortilla ir bagātināta ar linsēklām un čia sēklām, kā arī tā satur vērtīgās auzu un miežu pārslas. Lieliska alternatīva tradicionālajai tortillai. Piemētota Vegāniem!

Arktiskais vraps

Arktiskais vraps ir pagatavots no kviešu miltiem pēc Skandināvu receptes. To var izmantot lavaša vai tortiljas vietā, arī kā tas būs lieliski būs piemērots picas pagatavošanai. Teicama garša un struktūra.

PILNGRAUDU ARKTISKAIS VRAPS

Pilngraudu Arktiskā vrapa pagatavošanā 42% no pievienotajiem miltiem ir izmantoti pilngraudu kviešu milti. Ļaujies garšu burvībai un pagatavo gardu maltīti!