Sveicot jaunās Karl Fazer TRAVEL šokolādes Latvijas tirgū, visu marta mēnesi Maxima XXX un XX veikalos norisinās loterija, kurā katram jaunās šokolādes topošajam fanam ir iespēja laimēr lieliskas balvas, kas iedvesmos!

Pērc Karl Fazer Travel šokolādi ar Paldies karti un laimē katru nedēļu!

Par loteriju

LOTERIJAS NORISES TERITORIJA:

  • Loterija notiek MAXIMA XX un MAXIMA XXX veikalos visā Latvijas teritorijā.

LOTERIJAS NORISES LAIKS:

  • Loterijas norises laiks ir no 2016. gada 03. marta līdz 2016. gada 05. aprīlim.

BALVAS:

  • 40 (četrdesmit) balvas – 1 (viena) lielizmēra pasaules karte;
  • 12 (divpadsmit) balvas – 1 (viens) Karl Fazer saldumu koferis.

PIEDALĪŠANĀS NOTEIKUMI:

  • Loterijā var piedalīties visi klienta kartes „Paldies” īpašnieki.
  • Lai piedalītos loterijā, laikā no 2016. gada 03. marta līdz 2016. gada 30. martam, dalībniekam jebkurā no Latvijas Republikā esošiem MAXIMA XX vai MAXIMA XXX veikaliem jāiegādājas vismaz viena no Karl Fazer Travel sērijas šokolādēm un, norēķinoties par pirkumu, jāizmanto klienta karte „Paldies”.
  • Pēc loterijas produktu iegādes, dalībnieks bez maksas automātiski tiek reģistrēts loterijai.

 

 

LOTERIJU DATUMI

  • 1. loterijs - 10.03.2016.
  • 2. loterija - 17.03.2016.
  • 3. loterija - 24.03.2016.
  • 4. loterija - 31.03.2016.

 

Plašāk ar noterijas noteikumiem var iepazīties Maxima mājaslapā www.maxima.lv 

 

LAIMĒTĀJI

1. izloze

Lielizmēra pasaules kartes laimētāji:  

Signija Kovačuka, Paldies kartes nr. 2040977

Pēteris Zalužinskis, Paldies kartes nr. 1440532

Vadims Vaisbergs, Paldies kartes nr. 934997

Laine Rubene, Paldies kartes nr. 3225732

Inuta Alksne, Paldies kartes nr. 1804773

Valērijs Svjackis, Paldies kartes nr. 314742

Laura Grāvele, Paldies kartes nr. 1465123

Olga Bāre, Paldies kartes nr. 1402088

Marcis Iraids, Paldies kartes nr. 2685735

Ilga Bērziņa, Paldies kartes nr. 673662

 

Karl Fazer saldumu kofera laimētāji:

Raimonds Dombrovskis, Paldies kartes nr. 3371870

Inga Zālīte, Paldies kartes nr. 3377561

Sintija Mirka, Paldies kartes nr. 3162793

Jevgenija Baikova, Paldies kartes nr. 1407133

 

2. izloze

Lielizmēra pasaules kartes laimētāji:

Sigita Pravarne, Paldies kartes nr. 9428300006011684410

Ilga Kivliša, Paldies kartes nr. 9428300006010618427

Julija Šemeļa, Paldies kartes nr. 9428300006011094867

Dina Skarpa, Paldies kartes nr. 9428300006008407148

Ina Reine, Paldies kartes nr. 9428300006010842035

Anastasija Matvejeva, Paldies kartes nr. 9428300006014281040

Diāna Sendže, Paldies kartes nr. 9428300006013064850

Aleksandrs Serebrjakovs, Paldies kartes nr. 9428300006012729941

Jekaterina Miščenko, Paldies kartes nr. 9428300006010545695

Edgars Karķis, Paldies kartes nr. 9428300006016007195

 

Karl Fazer saldumu kofera laimētāji:

Arnis Andersons, Paldies kartes nr. 9428300006015288119

Sarmīte Siliņa, Paldies kartes nr. 9428300006017818608

Inna Semjonova, Paldies kartes nr. 9428300006018408797 

Ingrīda Cielena, Paldies kartes nr. 9428300006018513752

 

3. izloze

Lielizmēra pasaules kartes laimētāji:

Laura Milovidova, Paldies kartes nr. 9428300006011174396

Iļja Leiko, Paldies kartes nr. 9428300006012401673

Astrīda Pudāne, Paldies kartes nr. 9428300006017583640

Maruta Puķīte, Paldies kartes nr. 9428300006013838550

Dace Sokolova, Paldies kartes nr. 9428300006013195985

Reinis Mistris, Paldies kartes nr. 9428300006011390166

Ilona Bragina, Paldies kartes nr. 9428300006010346607

Ilze Laķe, Paldies kartes nr. 9428300006011432182

Aleksandrs Kiškels, Paldies kartes nr. 9428300006013005820

Zinaida Jekimova, Paldies kartes nr. 9428300006013006331

 

Karl Fazer saldumu kofera laimētāji:

 

Gaļina Dibirova, Paldies kartes nr. 9428300006013273105

Līga Florence, Paldies kartes nr. 9428300006013384100

Kaspars Vaikulis, Paldies kartes nr. 9428300006011736301

Natalja Kozlova, Paldies kartes nr. 9428300006011819719

 

4. izloze

Lielizmēra pasaules kartes laimētāji:

Ingrīda  Dīriņa, Paldies kartes nr. 9428300006011003058

Sandra Kivleniece, Paldies kartes nr. 9428300006013254808

Velga  Zēmele , Paldies kartes nr. 9428300006010903266 

Anda Gāgane, Paldies kartes nr. 9428300006010914586

Ignese Gātere, Paldies kartes nr. 9428300006016450544

Vitālijs Rudņevs, Paldies kartes nr. 9428300006011626387

Teija Lindholm, Paldies kartes nr. 9428300006013606221

Karina Krasņenko, Paldies kartes nr. 9428300006017527985

Jevgēnija Radziņa-Peškova, Paldies kartes nr. 9428300006011490974

Sanita Lipenberga, Paldies kartes nr. 9428300006015421660

 

Karl Fazer saldumu kofera laimētāji:

Rita Ščeglova, Paldies kartes nr. 9428300006014612053

Aiga Trapučka, Paldies kartes nr. 9428300006013820863

Mārtiņš Andersons, Paldies kartes nr. 9428300006016757294

Viktorija Valujeva, Paldies kartes nr. 9428300006018292530